Conseq spouští platformu ZaVodou:

Chceme změnit způsob, jakým se díváte na svoji budoucnost.

Nejvýkonnější penzijko

Mluví za nás naše práce a výkony našich fondů. Koukněte na srovnání.

500 000 klientů

Naše skupina se stará o peníze více než 500 000 klientům.

Co získáte s naším penzijním spořením?

Zajistěte se na stáří a zabezpečte si kvalitní životní úroveň i v důchodu. Naše penzijko vám nabízí celou řadu výhod.

Penzijní kalkulačka

Dynamická strategie

Pro zkušené účastníky

Větší kolísaní

Min. investiční horizont 5

let

Vyšší výnosy

5.10 % ročně

Více o strategiích

Kolik je vám let?

1 rok55 let
Let

V kolika letech chcete jít do důchodu?

60 let70 let
Let

Kolik chcete měsíčně spořit?

100 Kč10 000 Kč

Kolik vám přispěje zaměstnavatel?

0 Kč4 166 Kč

Máte již něco naspořeno?

0 Kč2 000 000 Kč
0Moje příspěvky
0Zaměstnavatel
0Státní příspěvek
0Zhodnocení
0Conseq Bonus

CELKEM NASPOŘENO:

0,- Kč

Navíc ušetříte na daních: 0,- Kč

Uvedený výpočet je pouze ilustrativní a počítá se spořením do odchodu do důchodu, který je stanoven na 65 let. Ve výpočtu předpokládáme očekávaný průměrný roční výnos u dynamické strategie 5.10 %. Státní příspěvky počítáme dle pravidel platných od 1.7.2024. Očekávané výnosy nejsou zárukou budoucích výnosů.

Modelové příklady

Šárka R. si v dubnu 2019 převedla své penzijko do společnosti Conseq. Na počátku zvolila naší dynamickou strategii. Za 4,5 roku má paní Šárka na smlouvě zhodnocení 27,85 %. A jelikož si spoří 3 000 Kč měsíčně, získává příspěvěk od státu a má nárok na daňový odpočet. Na penzijko jí navíc přispívá i zaměstnavatel. Veškeré tyto prostředky jsou zainvestovány a jsou současně zhodnocovány s jejími příspěvky. Od roku 2022 jí Conseq připisuje na smlouvu věrnostní bonus, který je aktuálně 880 Kč. *Jedná se o příklady našich reálných klientů. Fotografie jsme však použili ilustrativní.

Jan B. si v květnu 2015 převedl své penzijní připojištění (tzv. "staré penzijko") na doplňkové penzijní spoření ("nové penzijko"). Zvolil si dynamickou strategii, kdy rozložení jeho prostředků je 90 % do Conseq globálního akciového účastnického fondu a 10 % do Conseq dluhopisového účastnického fondu. Za dobu 8,5 let v novém penzijku dosáhl na zhodnocení 30,84 %. Měsíčně si spoří 1 000 Kč a díky tomu získává státní příspěvek, který je pravidelně zainvestován také v rámci zvolené strategie. I jemu připisuje Conseq od roku 2022 na smlouvu věrnostní bonus, který je aktuálně 1 393 Kč.

Ondřej B. si založil penzijko teprve 1. června 2019. Měsíčně si ukládá 2 000 Kč a zvolil dynamickou strategii. Přestože mu zaměstnavatel na penzijko nepřispívá, díky státním příspěvků a především díky zhodnocení 25,2 % má na svém penzijním účtu za tak krátkou dobu již 206 555 Kč. Také on získává od Consequ věrnostní bonus, který od roku 2022 (do konce roku 2023) činí 768 Kč.

Založit si penzijko online je jednoduché

1

Vybereme strategii

Na základě investičního dotazníku zvolíme společně nejvhodnější strategii spoření pro vás a vaše potřeby.

2

Vyplníme údaje

Po vybrání strategie doplníme pár potřebných údajů do vaší smlouvy.

3

Podpis a první platba

Vaši smlouvu dokončíte SMS podpisem. Zasláním první platby se vaše smlouva stane aktivní a vy tak zahájite novou etapu přípravy na spokojenou penzi.

4

Radujte se ze zhodnocení

Pak už stačí jen sledovat, jak vám zaměstnavatel, stát a zhodnocení pomáhají se připravit na vaši bohatší penzi.

Dotazy

Co o skupině Conseq říkají klienti

Conseq pro mě představuje jistotu a absolutně profesionální tým lidí, kterým jsem svěřil část svých financí. I když mě investice vždy zajímaly, jako profesionální sportovec jsem se v kariéře staral hlavě o sportovní výkony a tudíž jsem rád, že o investování svých peněz můžu mluvit s profíky, jakými jsou v Conseq.

František Raboň

bývalý profesionální cyklista za tým Quick-Step–Alpha Vinyl (Giro d’Italia) a marketingový ředitel Kalas

Od začátku naší spolupráce je Conseq vždy naším partnerem, který nás provází bezpečně zrádnými vodami financí. Vždy se snaží nám navrhnout optimální řešení, a to bez ohledu na to, jestli je to finančně nejvýhodnější pro i něj.

Vít Voláček

CEO a spolumajitel firmy Conteg a.s

Celý život hledám jediný pevný bod, abych pohnul svým vesmírem. Doposud jsem ho nenašel a vím, že ani nenajdu. Nezbývá tudíž než věřit sobě a těm, které jsem do svého života běhu přibral jako pilíř, o který se mohu opřít. Je to rodina, přátelé a partneři. Mezi ně patří i Conseq. Nejedná se o strnulý vztah, naopak stále se vyvíjí a hlavně v rámci mého vidění hvězd nad hlavou, je předvídatelný. Což mám rád.

Marek Holeček

profesionální horolezec

business portrét týmu penzijní platformy ZaVodou

Rozhodli jsme se to dělat jinak!

Měníme způsob, jakým vnímáte penzi. Složité pojmy vysvětlíme, celým procesem vás provedeme a nic neskrýváme. Jednodušeji už to snad ani nejde. Celý proces zabere pár minut a zvládnete ho z pohodlí domova. Nejedeme v tom sami. Jsme hrdou součástí investiční skupiny Conseq, která si za 30 let získala důvěru více než 500 000 klientů.

Potřebujete poradit? Rádi vám pomůžeme.

Získejte jako první rady a tipy pro váš bezstarostný důchod

max. 2 e-maily měsíčně